Zahrada a péče o dřeviny

OD PROJEKTU PO ÚDRŽBU v regionální spolupráci s www.profizahradnik.com

Zahrada, která Vás pohladí na duši, najdete v ní odpočinek a stane se příjemným místem, kde budete rádi trávit čas s Vašimi dětmi, rodinou i přáteli. Zahrada, která se stane okrasou Vašeho domu. Zahrada, kterou Vám zrealizujeme podle Vašich přání a postaráme se, aby byla lákavým místem pro Vaši relaxaci a nijak nestrádala po celý rok.

KE KAŽDÉMU PŘEDANÉMU DOMU ZÍSKÁVÁTE ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH ZAHRADY ZCELA ZDARMA, JAKO JEDEN Z BONUSŮ


  • Zahradnická činnost u nás má tradici od roku 2006. Pomohli jsme uskutečnit představy mnoha spokojeným klientům. Zakládáme a udržujeme okrasné zahrady, travní plochy s realizací zavlažovacích systémů, provádíme terénní úpravy. Máme bohaté zkušenosti s péčí o stromy, poskytujeme znalecké posudky na dřeviny. Pokud Vaše představy nemají konkrétní podobu, pomůže Vám vypracovat návrh náš zahradní architekt.
  • Instalujeme zahradní osvětlení, dodáváme zahradní zeminu a substráty, veškerý rostlinný materiál a také kameny a jiné přírodní zahradní doplňky. Pracujeme s profesionální technikou.
  • Naše zkušenosti Vám nabízíme s ohledem na Vaše přání tak, aby na konci byl vždy spokojený zákazník. Věříme, že i Vám pomůžeme proměnit Vaše sny o krásné zahradě v realitu a těšíme se na spolupráci s Vámi.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ZPŮSOBENOU ŠKODU AŽ DO VÝŠE 10.000.000,- KČ JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

KONZULTACI POSKYTUJEME ZDARMA