Vnitřní stínění

Vnitřní rolety, žaluzie či plisé mají kromě stínění ještě mnoho dalších funkcí. Jsou designovým doplňkem interiéru, fungují jako termoizolace (v zimě neutíká tolik tepla přes okno) i zvuková izolace před ruchem z ulice. Samozřejmě vás ochrání i před nepříjemnými pohledy zvenčí.

Kvalitní vnitřní stínění je oblíbené nejen pro svou funkčnost, ale především design. Může se z něj stát velmi atraktivní prvek interiéru. Klasické vnitřní žaluzie už nejsou jediným stínicím prvkem, který si můžete zvolit. Trendy hovoří jasně - IN jsou moderní rolety, plisé nebo baldachýny.

Veškeré systémy od nás mohou být součástí vaší hypotéky.


Pod pojmem interiérové stínění si většina lidí představí klasické hliníkové žaluzie. V nabídce však najdete nejen bambusové žaluzie i vertikální žaluzie, které vyniknou nejen v kanceláři, ale i v bytě. Modernizací prošly také látkové rolety ze špičkových tkanin.

A jak dosáhnout nejúčinnějšího stínění interiéru? Zkombinujte vnitřní stínění s venkovním a máte vyhráno. Například hliníkové rolety mají i bezpečnostní funkci. Speciální roleta SAFE odolá tahu i 300 kg.


  • Opravdu široký výběr látek nejrůznějších typů, vzorů a barev.
  • Spolehlivá konstrukce stínění, která zajistí bezproblémové používání po několik let.
  • Možnost manuálního ovládání nebo komfortního ovládání elektromotorem.

Stačí se "jen" zeptat...