Stěhovací služby

Garance spokojenosti

Stěhování bytů a rodinných domů

Zajistíme pro Vás bezstarostné a kompletní stěhování. S námi máte jistotu, že se všechny Vaše věci dostanou na nové místo nepoškozené!

Všechny věci pečlivě zabalíme a s opatrností přestěhujeme. Váš majetek bude v bezpečí po celou dobu stěhování. Nemusíte mít strach ze ztráty nebo odcizení Vašich věcí, jelikož naší pracovníci jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Své práci rozumějí a provádějí ji vždy úsměvem.


Stěhování firem

Chod Vaší firmy nemusí být narušen, jelikož jsme časově flexibilní. Možná práce o víkendech, po večerech i v noci. Stěhování proběhne hladce, rychle, efektivně a hlavně bez komplikací.

Provedeme demontáž nábytku, regálu, možná likvidace nepotřebných věcí, bezpečné odpojení elektroniky a následně hladký převoz.


Mezinárodní stěhování

Provádíme komplexní stěhování v rámci celé Evropy.

Stěhovací a balící procesy jsou prováděny podobným způsobem jako vnitrostátní stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí.

Vaše věci jsou po celou dobu v bezpečí a stěhované profesionalitou našich pracovníku s bohatými zkušenosti ze zahraničí a jazykovou vybaveností.

Po celou cestu je možno převoz neustále sledovat a mít tak dohled nad svým majetkem.

Likvidace starého nábytku

Levně, bez starostí, pohodlně a ekologicky zlikvidujeme vše, co zbylo ve starých prostorách. Vaše prostory, dům či byt budou připraveny pro další využití.

Ekologicky a podle zákonů zajistíme likvidaci nejen nábytku, ale také nebezpečného materiálu jako je elektronika, televize, lednice, počítače, kancelářské vybavení, plasty, sklo i železo.


Montáž a demontáž nábytku

Udělali jste si radost a koupili domů nový nábytek? Naše firma Vám jej nejen doveze, ale i vynese a smontuje. Máme zkušené pracovníky, kteří znají všechny postupy při skládání nábytku a vyznají se v jakémkoliv plánku.

 K montáži používáme kvalitní nářadí a aku vrtačky. 

Stěhování těžkých břemen

V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky.

Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.