s9x7z6

PARTNERSKÁ SEKCE


RYCHLÁ ZPRÁVA


Návod pro instalaci


  1. Do vyhledávače v počítači, compu či telefonu zadejte webovou adresu: www.rentagroup.cz/s9x7z6/  anebo použijte odkaz: ZDE, případně využijte tlačítko pod textem. 
  2. Položku si uložte do: "Přidat tuto kartu do záložek" - označeno hvězdou/hvězdičkou v řádku pro vepsání do prohlížeče (počítač či comp) anebo na telefonu zvolte v nabídce: "přidat zástupce na plochu".

V případě potřeby vám vše velmi rád nainstaluji do telefonu anebo ukáži na svém compu, případně ve vašem compu velice rád a ochotně nastavím.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY


RENTA TREND s.r.o.


Hala - Průmyslová 387, Pardubice, 530 03

Kancelář PRAHA - Elišky Junkové 1394/8, Praha 15, 102 00

Fakturace - fakturace@rentatrend.cz  - fakturace pouze elektronicky na tuto adresu.

Komunikace - nabidky@rentatrend.cz - pokud chcete odeslat zprávu, která se ihned zobrazí Romanu Koudelkovi, Karlu Kockovi a ing. Janu Ubrovi.Roman Koudelka - jednatel


Ing. Jan Ubr - technický ředitel


Sergej Makarov - brigadýr SM


Jozef Malec - parťák SM


Miroslav Škop - zámečníci/svářeči

Karel Kocek - obchodní ředitel


Petr Landa - mistr výroby HALA


Roman Jäger - brigadýr/parťák J68


El-instalace - elektro


Zdeněk Tomáš - stavební dozor RT

OBJEDNÁVKA


POKYNY K OBJEDNÁVCE


  1. Zaškrtněte své jméno anebo obchodní název.
  2. Uveďte název akce na kterou materiál poptáváte. V případě dvou či více akcí odešlete objednávku na jednotlivé akce.
  3. Uveďte přesné označení materiálu a množství.
  4. Uveďte rozpis nářadí, které si chcete jménem RENTA TREND v DEK stavebniny anebo PRO-DOMA objednat. Tato částka vám bude započítaná do vyúčtování. Nářadí vždy objednávejte u partnerů ZVLÁŠŤ na samostatnou fakturu a u AKCE uvádějte vždy své jméno.
  5.  Návoz mobilního WC poptávejte s předstihem. Odvoz bude objednávat RENTA TREND v souladu s termínem předání stavby. Pokud bude nutné ponechat WC vašim pracovníkům déle (nikoliv zaviněním RENTA TREND), budou vám náklady účtovány dle platného ceníku partnera poskytujícího mobilní WC za čas po termínu určeném k předání stavby.
  6. Vypůjčení poptávejte s předstihem. Bude vám odsouhlaseno a teprve poté je možné vyjednat výpůjčku. Tuto si (s výjimkou elektrocentrály - pokud na pozemku není elektrorozvaděč) hradíte sami (zápočet). Dopravu si taktéž zajišťujete sami. Možno rezervovat dodávku - pokud nebude obsazená.
  7. Dodávku si můžete vypůjčit za výhodnou sazbu (50% z ceny tabulek https://www.finance.cz/dane-a-mzda/mzda/cestovni-nahrady/motorova-vozidla/ + náklady na PHM. Tedy 2 Kč/km + 4 Kč/km, tedy celkem 6 Kč/km. Vozidlo je vybaveno systémem monitorování vozidla pomocí GPS, tedy bude účtováno dle skutečnosti. V případě poškození dodávky či dopravní nehody bude účtovaná oprava v plné výši a s ní související náklady. Spoluúčast při zaviněné dopravní nehodě (opravě) činí 7.500 Kč. 
  8. Ve zprávě pro RENTA TREND uveďte jakékoliv sdělení k objednávce.

Za objednávku je považováno sdělení, odeslané POUZE tímto formulářem.