PROJEKT TREFA

DOBRÝ DEN PANE ŠÍMO

vítáme vás na Vaší servisní stránce, která vám umožní v průběhu realizace vašeho záměru efektivní komunikaci se všemi realizačními složkami, které se na podobných projektech podílí. Stránka bude průběžně aktualizovaná.


Formuláře které na stránce naleznete a využijete je, okamžitě putují k "rukám povolaným" v dané realizační fázi, tedy je zajištěna maximální efektivita a flexibilita komunikace. Kopie vašich požadavků, připomínek a podnětů zároveň směřují i ke mně a k jednateli naší společnosti panu Koudelkovi, tedy je zajištěno průběžné sledování všeho co se bude dít. KOMUNIKACEPRVNÍ FÁZE REALIZACE

Nyní se nacházíme v první fázi realizace, tedy v období nezávazných konzultací, které nám společně umožní získat představu, kterou budeme následně ucelovat do finální podoby a společně tedy definujeme váš záměr v konsenzu s možnostmi danými legislativou, potažmo našimi schopnostmi, nalézt takové řešení, které bude nejvíce korespondovat s vaším záměrem.


CO NÁS NYNÍ ČEKÁ

Obecně lze konstatovat, že musíme společně projít "byrokratickou" fází celého projektu, tedy zařídit vše potřebné na Katastrálním úřadě a připravit studii pro řízení na místně příslušném stavebním úřadě, ze které se bude vycházet v dalších fázích. Co vše toto obnáší, naleznete v informativním letáku níže.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY PRO TUTO FÁZI REALIZACE
Pokud využijete tyto kontakty na naše partnery, uveďte vždy, že jste KLIENTEM holdingu RENTA TREND


FAKTURAČNÍ ÚDAJE


RENTA TREND s.r.o.

Srbínská 867/4

Praha 10 - 100 00

26698111

DIČ CZ26698111

Bankovní spojení: 292766349/0800 - Česká spořitelna


V sekci KLIENTSKÝ SERVIS naleznete vše, co Vás zajímá a pokud nikoliv, kdykoliv nás kontaktujte.

KLIENTSKÝ SERVIS

Jednoduše stačí najet myší na záložku v horní liště KLIENTSKÝ SERVIS a rozbalí se Vám veškeré sekce. V sekci PARTNEŘI pak uvidíte vpravo dole šipku, která Vám po rozkliknutí prozradí vše o našich partnerech.


V tuto chvíli pro Vás poptáváme u všech partnerů pozemek v ceně do 1.000.000 Kč, který by odpovídal Vaší představě, tedy zejména umístěním pozemku a pochopitelně i cenou. Například i v ANNONCI...


V případě, že se rozhodnete s naší společností realizovat svůj záměr, dovolíme si vás Vás pane Šímo požádat o vyplnění a odeslání formuláře níže. Systém řízení zakázek založí vaší klientskou kartu. Veškeré získané údaje osobního charakteru slouží výhradně společnosti RENTA TREND s.r.o. a nejsou poskytovány třetím stranám. 


ID klienta holdingu RENTA TREND


Formuláře vyplňujeme asi nejspíš všichni neradi, ale v budoucnu nám to velmi usnadní další komunikaci.

KALENDÁŘ KLIENTA

  • 03.03.2017 - Rynholec/první nezávazné setkání
  • 05.03.2017 - Předání podkladů pro přípravnou fázi realizace