Pergoly

Pergola s pohyblivou střechou se stane doslova rájem ve vaší zahradě. Vždyť jak jinak nazvat místo, na kterém vám je vždy dobře a odpočinete si? Díky pohyblivé pergole už nemusíte sledovat předpovědi počasí, protože pod ní se schováte jak před deštěm, tak před slunečními paprsky. A pokud si to rozmyslíte a budete chtít nachytat nějaký ten vitamín D, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovládání a střechu pergoly jednoduše zatáhnout


Veškeré systémy od nás mohou být součástí vaší hypotéky.  • Pergolu už nemusíte každoročně zazimovávat. Ochrání vás před rozmary počasí, dovolí vám nachytat poslední sluneční paprsky nebo naopak poskytne příjemný stín v parném létě. A přesně to je účelpohyblivých pergol. Vytvořit v zahradě či na terase spolehlivé a útulné zázemí. 
  • Pergola s pohyblivou střechou se stane doslova rájem ve vaší zahradě. Vždyť jak jinak nazvat místo, na kterém vám je vždy dobře a odpočinete si? Díky pohyblivé pergole už nemusíte sledovat předpovědi počasí, protože pod ní se schováte jak před deštěm, tak před slunečními paprsky. A pokud si to rozmyslíte a budete chtít nachytat nějaký ten vitamín D, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovládání a střechu pergoly jednoduše zatáhnout. 
  • Má mnohostranné využití. Poslouží nejen k zastřešení sezení, ale třeba i bazénu.
  • Používáte ji každý den, a přesto vám vydrží přes 15 let.
  • Přidáním bočních stěn vytvoříte z pohyblivé pergoly téměř zimní zahradu.

Pohyblivou střechu pergoly vyrábíme z vysoce kvalitní třívrstvé tkaniny. Je nepromokavá, nehořlavá a odolná vůči UV záření. Italský výrobce Serge Ferrari testoval látku na pět tisíc cyklů otevření a zavření při zátěži 100 kg. Výsledky potvrdily, že pohyblivá střecha vydrží minimálně 15 let. Stejně dobře jsou na tom i konstrukce pergol Maron. Je na vás, zda zvolíte dřevo z finské borovice, nebo hliník. Dřevěné pohyblivé pergoly jsou vhodné do tradičních zahrad v rustikálním stylu, zatímco hliníkové se hodí k moderním domům, nejlépe do nové zástavby. Výhodou hliníkové konstrukce je také její bezúdržbovost. Dřevo zase dodává zahradě či terase na útulnosti.


Objednejte se ke zcela nezávazné konzultaci...