Virtuální burza zakázek nad 1.000.000,-

06.11.2016

Virtuální burza zakázek, jejichž hodnota převyšuje 1.000.000,- je přelomovým segmentem nabídky naší společnosti. 

Mnoho z vás jistě ví o příležitosti ve svém okolí, kterou lze naším prostřednictvím zobchodovat. Někteří z vás možná tuto příležitost ani nerozpoznali, protože doposud neexistoval subjekt, který by právě VÁM a za VAŠÍ informaci nabídnul LEGITIMNÍ velkorysou finanční odměnu. 

Mediální prostředí hovoří o tom, že tento segment trhu byl doposud "okupován" úzkým okruhem zájmových a lobbistických skupin, které si svůj velmi výnosný job, pečlivě střeží. 

Z tohoto důvodu pak prý vznikají cenové kalkulace zakázek, které jsou mnohdy astronomické a nepochopitelné jak pro INVESTORY, tak pro nás - řadové občany naší země. Investorům proto de facto nezbývá nic jiného, než jednu z takových nabídek přijmout a proti své vůli akceptovat cenu, která neodpovídá rozsahu zakázky.

Média nás informují o tom, že zakázky o kterých se díky přičinění výše zmíněných zájmových skupin dozví jen úzký okruh potencionálních dodavatelů probíhají v osvědčené režii FIKTIVNÍCH nabídek anebo je vyhraný tendr přeprodán silnému subjektu, který je vůbec schopen zakázku realizovat. Běžným paradoxem tak prý zůstává například to, že spekulanti mnohdy "vyhrají" tendr za cenu příliš nízkou a tak jsou nuceni kvůli penále zakázku "realizovat". Následky těchto situací bývají pro investory zdrcující.

Naše Burza stavebních zakázek má pro tuto dnešní mediálně avízovanou realitu elegantní řešení, které jistě uvítají jak samotní INVESTOŘI, tak i zprostředkovatelé, kteří svým vstupem do "ZAKÁZANÉ ZÓNY" lobbistů, nejen získají výrazný profit, ale toto prostředí dokonale pročistí. 

Zda je to pravda anebo do jaké míry, to by nám dříve či později "měli sdělit" jednotliví autoři článků a příspěvků, kterými jsme denně bombardovaní.

Autor: RENTA GROUP s.r.o.


RENTAgroup - obchodní divize RENTA TREND s.r.o.