RENTA GROUP s.r.o.

06.11.2016

RENTA GROUP s.r.o. vznikla jako samostatný právní subjekt z potřeby společnosti RENTA TREND s.r.o., která zaštiťuje HOLDING RENTA TREND. 

V době vzniku působila a byla koncipovaná jako obchodní divize. Portfolio původní nabídky však postupně mohutnělo do současné podoby a stále se rozšiřuje, neboť je to právě poptávka klientů, která toto portfolio žádá a vlastně i určuje. 

V současné době poskytujeme v sekci Služby klientům komplexní servis služeb, který je zapotřebí při výstavbě jejich nízkoenergetických modulových dřevostaveb z produkce DOMŮ RENTA TREND, ale i staveb, prováděných klasickou technologií, tedy zděnou výstavbou.

Nárůst poptávky po nabízených službách z řad klientů, kterým byla naše společnost doporučena anebo si nás sami vyhledali na internetu či na sociálních sítích, inicioval faktický vznik samostatného právního subjektu.

Společnost RENTA GROUP s.r.o. je tedy součástí HOLDINGU RENTA TREND, který pokrývá veškeré segmenty stavebního trhu na území České republiky.

Dynamizace rozvoje podnikatelských aktivit je v současné době nedílnou součástí obecného rozvoje každé společnosti, resp. nezbytným atributem konkurenceschopnosti na trhu, který klade na jednotlivé společnosti, ale i na spotřebitele či klienty stále vyšší nároky. V rámci tohoto hektického konkurenčního prostředí paradoxně vzniká velká příležitost pro společnosti, které jí rozpoznají a umí správně uchopit a tou příležitostí je "jen a pouze" komplexnost, vynucená uspěchaností dnešní doby, kdy klient není ochoten věnovat ani "kousek navíc" ze svého mála času, který mu zbývá. Z tohoto důvodu se derou do popředí společnosti, které umí soustředit na sebe navazující služby "POD JEDNU STŘECHU" a takovou společností je i RENTA GROUP s.r.o., potažmo HOLDING RENTA TREND.

VĚTŠINA OBCHODŮ SE DNES ODEHRÁVÁ V RÁMCI VIRTUÁLNÍHO PROSTŘEDÍ...

Tato nesporná skutečnost snižuje náklady na provoz zázemí každé ze společností, což se u PROKLIENTSKY zaměřených společností promítne i v ceně jejich produktů.

Možná (určitě) má někdo z vás stejný názor a pokud tedy NĚKDO Z VÁS vnímá v této situaci svojí příležitost, není nic jednoduššího, než nás obratem kontaktovat. Tato pobídka směřuje nejen k jednotlivcům, ale i ke skupinám a společnostem, které jsou si vědomy síly a potencionálu síťového marketingu.

Autor: RENTA GROUP s.r.o.RENTAgroup - obchodní divize RENTA TREND s.r.o.