AKCE - 15 let s RENTA TREND

26.02.2017

Co jsme pro Vás k našim 15. narozeninám připravili?


  • Malý VELKÝ DÁREK pro Vás, který Vám zajistí výbavu a bonusy, které uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta
  • Pojištění nemovitosti na 2 roky ZDARMA
  • Něco, co bude mít jen a pouze a jednou provždy... pouze 15 klientů
  • Zkrátka a dobře - OSTROV ze světa RENTA TREND 

ANEBO - sleva na dům ve výši 200.000 Kč... a to se vyplatí!

15. výročí RENTA TREND s.r.o.

KUCHYNĚ ZA 100.000 Kč

K dodávce domu Z75 pro Vás máme v ceně poukaz na 100.000 Kč, který můžete použít na zaplacení projektu a dodávky nadstandardní kuchyně, kterou Vám zhotoví na míru náš exkluzivní partner, společnost TAPOLIVING.

KRBOVÁ KAMNA ROMOTOP ZA 27.900 Kč

K dodávce domu Z75 pro Vás máme v ceně poukaz na 27.900 Kč, který můžete použít na zaplacení dodávky krbových kamen, z nabídky předního dodavatele kvalitních krbových kamen a krbových vložek - společnosti ROMOTOP. 

BOJLER NA BÁZI TEPELNÉHO ČERPADLA ZA 24.000 Kč

K dodávce domu Z75 pro Vás máme v ceně poukaz na 24.000 Kč, který můžete použít na zaplacení dodávky bojleru na bázi tepelného čerpadla, z nabídky předního dodavatele kvalitních systémů ohřevu TÚV  - společnosti ARISTON.

TROJSKLA DO CELÉHO VAŠEHO DOMU

K dodávce domu Z75 pro Vás máme v ceně poukaz , který můžete použít na zaplacení dodávky TROJSKEL do celého Vašeho domu, z nabídky předního dodavatele kvalitních okenních systémů  - společnosti VORLÍČEK PLAST.

NOVÁ OCTAVIA NA ROK ZDARMA

K dodávce domu Z75 pro Vás máme v ceně poukaz , který můžete použít NA BEZPLATNÉ ROČNÍ používání nového vozu Škoda OCTAVIA, z nabídky našeho EXKLUZIVNÍHO PARTNERA a předního dealera Auto ŠKODA  - společnosti Auto MASARIK. 


15 LET

15 DOMŮ

CO VŠE JE V CENĚ DOMU KROMĚ BONUSŮ

Online rezervace

Zarezervujte si zcela nezávazně SVŮJ DŮM  včas. Rezervaci vám obratem potvrdíme e-mailem a zašleme veškeré informace, které potřebujete anebo rovnou sjednáme nezávazné setkání.

RENTAgroup - obchodní divize RENTA TREND s.r.o.