INFORMACE K POPTÁVCE

Základní informace pro klienty holdingu RENTA TREND

KATALOG DOMŮ RENTA TREND


Dobrý den,

Vaše poptávka je relevantní k portfoliu divize holdingu RENTA TREND, jejíž náplní je výstavba technologicky nízkoenergetických modulových dřevostaveb, vyráběných precizní německou technologií, kde se snoubí moderní technologie s umem tesařského řemesla a ostatních stavebních procesů. 

Základním konstrukčním prvkem je ocelový konstrukční rám jednotlivých modulů stavby jako celku, do něhož je vetknuta klasická rámová dřevostavba. Tato technologie nám umožňuje realizovat výrobu domu v prostorách uzavřené výrobní haly do fáze rozestavěnosti v rozpětí od 70% do 85%, což zaručuje neustálý dohled mistra výroby a to jak na kvalitu prováděných prací, tak na dodržení předepsaných technologických postupů.

Staveniště klienta je zatěžováno minimálně, neboť po vytýčení a realizaci základových pasů, potažmo IS pozemek v klidu "odpočívá" a čeká na návoz jednotlivých modulů domu, které jsou v dden "D" během 12 hodin usazeny na základy s přesností 3mm, aretovány fixačními přípravky a další den je provedena finální stabilizace konstrukce a je započato s finálními pracemi, které si vyžádají obvykle 25 - 40 dní podle rozsahu a složitosti projektu. Dům v katalogovém provedení předáváme do 90 dnů od převzetí staveniště.

Veškeré použité mateiály jsou v souladu s ČSN.


FLEXIBILITA NAŠÍ TECHNOLOGIE UMOŽŇUJE VÝSTAVBU PODLE JAKÉKOLIV STUDIE ČI PROJEKTU, KTERÝ JE POSKYTNUT ARCHITEKTONICKÉMU STUDIU RENTA TREND V SOULADU S INTENCEMI ZÁKONA O AUTORSKÝCH PRÁVECH.Pokud Vás portfolio naší nabídky zaujalo a přejete si více informací, oslovte nás prostřednictvím přiloženého formuláře. 

Váš vzkaz je ihned distribuován k rukám jednatele a obchodního ředitele holdingu. 

S vašími osobními údaji je nakládáno v souladu s regulativy Úřadu pro ochcranu osobních údajů.

RENTAgroup - obchodní divize RENTA TREND s.r.o.