2aTorQUe

2022 - 16 - 06


Dobrý den pane Vlášku,

včera v 11:49 mi volal pan Jaroš a sdělil mi, že je zapotřebí konzultovat zadání abychom si rozuměli, neboť se domnívá, že si nerozumíme zcela. Požádal jsem ho tedy ať mi sdělí "problematické" průsečíky neporozumění, ale odpověděl mi abych tedy rekapituloval já. 

Bohužel jsem mu nemohl vyhovět, neboť já jsem se až do zmíněného telefonátu domníval, že jsme s panem Koudelkou zadání pochopili a tak jsem mu tuto okolnost sdělil a slušně jsem se mu v rámci "dress code" - obchodní komunikace omluvil a za toto neporozumění v komunikaci jsem přijal odpovědnost na svá bedra. 

Tak se to zkrátka dělá a obzvlášť v případě, kdy člověk o nějaký "kšeft stojí".

Víte pane Vlášku, pro mne a pro Romana je toto zadání v zásadě jen dynamičtější pokračování naší idey a samozřejmě její částečná modifikace.

Pro nás je tento "kšeft" zajímavý proto, že jste jeho iniciátorem Vy a Vaše projekty neúspěchem nekončí. 

Z tohoto důvodu jsme okamžitě s Romanem reagovali a vlastně jsme rozhýbali celý mechanismus ještě ten den, kdy jsme odjížděli z Chvaletic.

Roman ještě pro "zlevnění" výroby konstatoval to, že bychom mohli moduly vyrábět ve stodole ve Chvaleticích apod. - zkrátka těch nápadů je tam spousta.

* Obsah mého rozhovoru s panem Jarošem byl plný neporozumění a tak si dovolím požádat o laskavost. 

Navrhněte prosím termín a místo setkání, kterého bychom se zúčastnili všichni - tedy Vy, Roman Koudelka, pan Jaroš a jeho kolega z Chvaletic a já. 

Budu, resp. byl bych Vám vděčný, pokud byste setkání moderoval (vedl) Vy - já se přihlásím o své informace. Jsem přesvědčen, že takovýto postup bude optimální a zejména efektivní.

Vpravdě - za "normálních" okolností bych tento e-mail nepsal, protože se s Romanem "nehoníme za každým zajícem", jenže - tento projekt bez nejmenších pochyb má skvělou a světlou budoucnost. Dynamizace tohoto stylu výstavby je za poslední roky až neobvyklá. Mění se finanční podmínky na trhu - to Vy víte nejlépe, ale mění se i myšlení lidí.

Tento způsob bydlení "Osada" anebo vlastně plánované (vize) OSADA+ bude ve velice brzké době nejzastoupenější alternativou na trhu.

* Domnívám se, že bez výše zmíněného setkání, nebude možný další posun ve věci a stejně tak se domnívám, že by to byla škoda. 

My s Romanem touto cestou pomalu a rozvážně kráčíme tak jako tak a jsme přesvědčeni, že Vy i Osada můžete jít s námi - můžeme jít spolu...

Zdravím Vás a přeji poklidný den

Karel Kocek


IDEA - maringotky (původní idea TENDEN®)

RENTAgroup - obchodní divize RENTA TREND s.r.o.